image

Сергій Расчупкін другий на 10-кілометровій дистанції

Мукачівець Сергій Расчупкін став срібним призером на десятикілометровій дистанції "Пробігу заради кохання", що пройшов 14 лютого в Києві на засніжених доріжках Національного комплексу "Експоцентр України".

Змагання, що їх проводив марафонський клуб "Тарас Бульба" (президент та головний тренер клубу учасник Олімпіад та чемпіонатів світу Олександр Кузін) й Федерація легкої атлетики Києва, зібрали кількасот учасників. Переможцем з результатом 31 хвилина 27 секунд став минулорічний чемпіон України в бігу на 10 000 метрів киянин Дмитро Лашин.

Вадим Колесник, організатор заходу та заступник засновника громадської організації "Здоров’я покоління – здоров’я нації" пояснив: - “Основна ціль цих змагань – популяризація здорового способу життя серед українців. Ми також хочемо навчити якомога більше людей святкувати по-іншому, по-здоровому та серед спільнодумців”.

В День всіх закоханих дуже важливо поділитися частинкою свого серця з тими, хто зараз потребує уваги найбільше. Саме тому частину стартового внеску організатори перерахували до благодійного фонду "Благомай" – на допомогу дітям-сиротам із зони АТО, що проживають у дитячому будинку "Мрія Переясловщини" в селі Циблі Київської області.

Нагадаємо, що нещодавно Сергій Расчупкін виграв півмарафон у Києві.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com