image

У Києві говорили про ужгородський «Акватік-центр»

Закарпатська обласна федерація водних видів спорту та Регіональна туристична організація Закарпаття презентували потужний концептуальний проект «Акватік-центр Ужгород».

Київ у конференц-холі Депо приймав учасників Міжнародної конференції PSPC 2017 «Місто та сучасний плавальний басейн».

PSPC 2017 є першою в Україні платформою, яка об’єднує представників,  владних, спортивних, бізнесових структур для вирішення проблем зі зведення спорткомплексів і басейнів сучасного зразка. Власне форум відбувався під егідою Федерації плавання України, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України й зібрав чимало людей з іменем. Було обговорено питання фінансування та залучення інвестицій у муніципальні проекти, а також механізми ефективної експлуатації зведених об’єктів.

Під час заходу учасникам конференції було презентовано концептуальний проект «Акватік-центр Ужгород». Спікером виступив доктор філософських наук, професор УжНУ Федір Шандор, а в обговореннях узяв участь Роберт Левицький, голова Федерації водних видів спорту у Закарпатській області. Очільник, зокрема, поділився враженнями від заходу: «Були представлені порядка 20 муніципалітетів України (в більшості головами чи їх заступниками), на форум завітали заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич, заступник міністра освіти і науки Роман Глеба, депутати Верховної Ради України, голова оргкомітету Чемпіонату світу з водних видів спорту FINA-Будапешт 2017 (Угорщина) Єва Шанто, потужні представники з Канади, Голландії, Італії, США та інших країн.

Проект, який представили від Закарпаття, схвально сприйняли, навіть лунали оплески стоячи. Наша область – фактично єдина в Україні, у якій потужні водні комплекси можуть працювати на геотермальних джерелах. Спорудження ж такого об’єкту, зокрема,  в Ужгороді дозволило б не лише створити робочі місця, а й зробити більш привабливою та конкурентно здатною найзахіднішу область у спортивному й туристичному відношеннях» та вивести місто Ужгород у статус міста-курорту.

Над проектом у краї нині активно працюють. Велика зацікавленість у реалізації цього задуму з боку держави, яка має виступити головним інвестором.  Головним же ініціатором та генератором ідей є Федерація водних видів спорту в Закарпатській області в особі голови Роберта Левицького та Регіональна туристична організація Закарпаття (президент Федір Шандор).

Прес-служба Федерації водних видів спорту в Закарпатській області.

IMG_0715 IMG_0695

0 коментарів


Написати коментар

Loading...