Ужгородка здобула срібну медаль на Зимовій Універсіаді (ОНОВЛЕНО)

Закарпатські сноубордисти почали змагання на Зимовій Універсіаді у складі української збірної.

Універсіада проходить у Казахстані. 30 січня відбулися змагання у паралельному гігантському слаломі.

Серед жінок друге місце зайняла студентка Львівського державного університету фізичної культури, ужгородка Аннамарі Данча (Чундак).

У 1/8 фіналу Аннамарі у двох заїздах була швидшою за представницю Туреччини Генескі. У чвертьфіналі українська спортсменка випередила росіянку Дарію Грознову, а в півфіналі – польку Вероніку Бєллу. А от у фіналі львівська студентка уступила польській сноубордистці Алєксандрі Кроль.

Серед чоловіків бронзову нагороду здобув киянин Олександр Белінський. Представник Ужгорода Євген Гулій в результаті став 14-м серед 30-ти учасників.

***

Вже наступного дня сноубордисти змагалися у паралельному слаломі. Аннамарі Данча знову стала кращою серед представниць України і посіла підсумкове шосте місце.

Серед українських чоловіків кращим знову став Олександр Белінський, який здобув другу бронзову нагороду. Ужгородець Євген Гулій у цій дисципліні став 13-м серед 27 спортсменів заявлених на старт.