В Ужгороді пройшов Uzhgorod Open 2017. Результати
22-23 квітня в Ужгороді відбулися традиційні змагання з танцювального спорту - «Uzhgorod Open 2017». У попередніх змаганнях приймали участь судді і танцювальні пари з 23 країн світу. Турнір проходив уже вп'ятнадцяте.
Baby (до 7 років), W-C
1. Дренка Ернест, Коропчак Валерія (Ужгород)
2. Зимомря Микола, Ляхіна Дар'я (Ужгород)
3. Кузьмін Арсен, Бабич Анастасія (Ужгород)
Молодь+Дорослі Rising Stars, LA
1. Wozniak Patryk, Polakowska Justyna (Warsaw)
2. Гончаренко Іван, Вустилка Аліна (Кропивницький)
3. Фіцай Володимир, Туркевич Богдана (Ужгород)
Молодь+Дорослі Rising Stars, ST
1. Turebekov Tauke, Imbondo Sofia (Bratislava)
2. Toth Daniel, Slezakova Janka (Bratislava)
3. Игнатенко Никита, Постова Анна (Київ)
Ювенали 1 Open, LA
1. Іванников Ростислав, Павленко Анастасія (Чорноморськ)
2. Мосієнко Кирило, Медвежинська Марія (Дрогобич)
3. Мазюта Янош, Тетеніч Софія (Ужгород)
Ювенали 1 Open, ST
1. Іванников Ростислав, Павленко Анастасія (Чорноморськ)
2. Будинкевич Юрій, Литвиненко Ярина (Львів)
3. Мазюта Янош, Тетеніч Софія (Ужгород)
Ювенали 2 Open, LA
1. Дікенштейн Костянтин, Козак Дар'я (Одеса)
2. Рогоза Вадим, Бардон Аліна (Дніпро)
3. Варварук Богдан, Климчук Марія (Рівне)
Ювенали 2 Open, ST
1. Дікенштейн Костянтин, Козак Дар'я (Одеса)
2. Чернокунь Дем'ян, Муж Соломія (Львів)
3. Тогочинський Дмитро, Квасниця Ангеліна (Хмельницький)
Ювенали 1+2 Д клас, 8 dances
1. Рогоза Вадим, Бардон Аліна (Дніпро)
2. Тогочинський Дмитро, Квасниця Ангеліна (Хмельницький)
3. Оремус Даніель, Канюк Надія (Ужгород)
Ювенали 1+2 Д клас, LA
1. Оремус Даніель, Канюк Надія (Ужгород)
2. Паску Максим, Кондратьєва Сніжана (Южноукраїнськ)
3. Чернокунь Дем'ян, Муж Соломія (Львів)
Ювенали 1+2 Д клас, ST
1. Тогочинський Дмитро, Квасниця Ангеліна (Хмельницький)
2. Чернокунь Дем'ян, Муж Соломія (Львів)
3. Данилевський Денис, Павлюк Яна (Хмельницький)
Юніори 1 Open, LA)
1. Турченяк Олександр, Чернікова Софія (Київ)
2. Гловацький Ростислав, Чефанова Юлія (Дніпро)
3. Нiколайчук Микита, Малярова Софія (Дніпро)
Юніори 1 Open, ST
1. Турченяк Олександр, Чернікова Софія (Київ)
2. Гловацький Ростислав, Чефанова Юлія (Дніпро)
3. Нiколайчук Микита, Малярова Софія (Дніпро)
Юніори 1 С клас, LA
1. Корнілов Олександр, Спінул Єва (Кропивницький)
2. Дікенштейн Костянтин, Козак Дар'я (Одеса)
3. Кравченко Максим, Якобець Катерина (Чернівці)
Юніори 2 Open, LA
1. Цихановський Владислав, Кучер Анастасія (Харків)
2. Buda Patrik, Budova Silvia (Bratislava)
3. Шершун Назарій, Аушева Анастасія (Київ)
Юніори 2 Open, ST
1. Цихановський Владислав, Кучер Анастасія (Харків)
2. Marita Ciprian Petre, Bumba Oana Tamara (No city Romania)
3. Шершун Назарій, Аушева Анастасія (Київ)
Юніори 2 С клас, LA
1. Новоставський Андрій, Ціздин Яна (Дрогобич)
2. Радченко Сергій, Маймур Євгенія (Дніпро)
3. Маник Сергій, Горбатюк Дарія (Чернівці)
Діти Школа (до 7 років), W-C-J
1 - 3. Тесак Дмитро, Яворська Анастасія (Самбір)
1 - 3. Вілков Сергій, Рудик Діана (Рівне)
1 - 3. Вілков Сергій, Абаджян Аріна (Рівне)
Соло (до 7 років), W-C
1 - 2. Васюта Валерiя (Благовіщенське)
1 - 2. Кліонська Єва (Київ)
3 - 6, Гладовська Єва (Ужгород)
3 - 6, Мигалина Софія (Ужгород)
3 - 6, Коломiєць Анастасiя (Благовіщенське)
3 - 6, Свириденко Дарина (Ужгород)
Соло Дебют (до 11 років), W-C
1. Лупул Ангеліна (Чернівці)
2 - 3. Казаку Діана (Чернівці)
2 - 3. Аділова Софія (Ужгород)
Соло Ювенали 1, W-S-C-J
1. Яремчук Дар'я (Благовіщенське)
2. Томченко Єлизавета (Новий Розділ)
3. Сташук Таісія (Ужгород)
Соло Ювенали 2, W-S-C-J
1. Посоленик Анна (Ужгород)
2 - 3. Томченко Єлизавета (Новий Розділ)
2 - 3. Зубрицька Анна (Київ)
Соло Юніори 1+2, S-C-R-J
1. Кучер Тетяна (Київ)
2. Гал Евелін (Берегово)
3. Гоца Ксенія (Ужгород)
Ювенали 1 Е клас, 6 dances
1. Запаранюк Владислав, Тимчук Анна-Марія (Чернівці)
2. Лещишин Олександр, Умінська Дарина (Львів)
3. Андруневчин Арсен, Бурко Мартіна (Дрогобич)
Ювенали 1 Е клас, LA
1. Мазюта Янош, Тетеніч Софія (Ужгород)
2. Мосієнко Кирило, Медвежинська Марія (Дрогобич)
3. Сідун Михайло, Масинець Олександра (Берегово)
Ювенали 1 Е клас, ST
1. Мосієнко Кирило, Медвежинська Марія (Дрогобич)
2. Мазюта Янош, Тетеніч Софія (Ужгород)
3. Скраль Максим, Коропчак Олександра (Ужгород)
Ювенали 1 Початківці, W-Q-C-J
1. Андруневчин Арсен, Бурко Мартіна (Дрогобич)
2. Лещишин Олександр, Умінська Дарина (Львів)
3. Мазюта Янош, Тетеніч Софія (Ужгород)
Ювенали 1 Школа, W-C-J
1. Кирсанов Владислав, Иванова Анна (Дніпро)
2. Морар Давід, Дубей Владислава (Чернівці)
3. Мацей Володимир, Артемчук Каміла (Хирів)
Ювенали 2 Е клас, 6 dances
1. Носей Іван, Молдован Юлія (Чернівці)
2. Гутчак Владислав, Рубель Антоніна (Львів)
3. Кричун Роман, Седюк Катерина (Київ)
Ювенали 2 Е клас, LA
1. Наздравецький Артем, Рейпаші Маріель (Ужгород)
2. Бельо Олександр, Голубка Анастасія (Ужгород)
3. Нагірний Владислав, Савчук Ярина (Луцьк)
Ювенали 2 Е клас, ST
1. Сорощук Iван, Брейгіна-Майковська Ольга (Чернівці)
2. Душейко Анатолій, Веретельникова Софія (Черкаси)
3. Руденко Павло, Шевченко Дар'я (Київ)
Ювенали 2 Початківці, W-Q-C-J
1. Чубей Артем, Бєлякова Єлизавета (Чернівці)
2. Бабинський Максим, Романчишина Марія (Чернівці)
3. Кузьоний Максим, Дойнікова Софія (Одеса)
Ювенали 2 Школа, W-C-J
1. Шелегон Андрій, Віщук Юлія (Чернівці)
2. Кирисюк Іван, Зварич Софія (Рівне)
3. Добош Олександр, Микитич Христина (Ужгород)
Юніори 1 Д клас, LA
1. Дідук Назарій, Душейко Анастасія (Черкаси)
2. Фаринич Крістіан, Дурневич Крістіна (Ужгород)
3. Василенко Іван, Коваленко Софія (Дніпро)
Юніори 1 Д клас, ST
1. Кондратюк Владислав, Метельська Софія (Луцьк)
2. Фаринич Крістіан, Дурневич Крістіна (Ужгород)
3. Страдецький Роман, Симака Марічка (Чернівці)
Юніори 1 Е клас, LA
1. Шостак Олександр, Шпорта Ксенія (Чернівці)
2. Кондратюк Владислав, Метельська Софія (Луцьк)
3. Калінін Денис, Коваль Валерія (Львів)
Юніори 1 Е клас, ST
1. Шершун Тарас, Ігнатовска Катерина (Київ)
2. Фігель Роман, Мазяр Анна (Дрогобич)
3. Риков Артем, Ванзуряк Людмила (Чернівці)
Юніори 1 Початківці, W-Q-C-J
1. Чорній Маркіян, Микитишин Вікторія (Львів)
2. Шашварі Едуард, Ніневська Габріела (Ужгород)
3. Палига Маркіян, Старицька Марта (Львів)
Юніори 1 С клас, ST
1. Дікенштейн Костянтин, Козак Дар'я (Одеса)
2. Корнілов Олександр, Спінул Єва (Кропивницький)
3. Дворнік Ілля, Дворнік Вероніка (Хмельницький)
Юніори 2 Д клас, LA
1. Гоголь Богдан, Федурян Анастасія (Чернівці)
2. Пироганич Богдан, Третевич Юлія (Луцьк)
3. Колотило Олексій, Сорощук Богдана (Чернівці)
Юніори 2 Д клас, ST
1. Керничишин Станіслав, Ткачук Дарія (Ковель)
2. Чопик Дмитро, Чопик Анна (Ужгород)
3. Кравчук Роман, Піддубна Аліна (Луцьк)
Юніори 2 Е клас, LA
1. Гоголь Богдан, Федурян Анастасія (Чернівці)
2. Рубанець Сергій, Козюк Анастасія (Чернівці)
3. Руснак Степан, Руснак Анастасія (Чернівці)
Юніори 2 Е клас, ST
1. Трембіцький Ернест, Чорнейко Дзвінка (Львів)
2. Фігура Арсен, Прийомченко Ольга (Львів)
3. Дудик Вадим, Степанюк Анастасія (Луцьк)
Юніори 2 Початківці, W-Q-C-J
1. Куянов Сергiй, Вигнана Марiя (Благовіщенське)
2. Халуп'як Артем, Ганул Крiстiна (Благовіщенське)
3. Михайлюк Орест, Семерак Анастасія (Ужгород)
Юніори 2 С клас, ST
1. Григоров Максим, Лаптєва Аліна (Куп'янськ)
2. Марчук Віктор, Климчук Софія (Донецьк)
3. Серков Олександр, Ткачук Анастасія (Ковель)