image

В Ужгороді відбувся традиційний міжнародний турнір з петанку Каштани-2023

Цього разу участь в турнірі взяли спортсмени з Естонії, Угорщини, Польщі та представники всіх кращих клубів України. Всього до Ужгорода приїхало 72 учасника.

У перший день змагалися петанкісти в одиночному розряді. Тут перемогу здобув представник Естонії Гунар Усін, який у фіналі здолав харків’янина Андрія Камєнєва.

У грі за третє місце Юлія Машаровська з Черкас перемогла Міхала Волака з Польщі. Серед закарпатців кращими стали Пітер Гілладе (Петанк-клуб «Ужгород») та Андрій Ганусич («Перший Закарпатський петанк-клуб», які закінчили змагання у вісімці кращих.

Наступного дня, у парних змаганнях перемогу здобув дует у складі представника Ужгородського петанк-клубу Євгена Лиховідова та харківського петанкіста Андрія Каменєва. Українці здолали у фіналі естонців Гунара Усіна та Каті Сокко.

У грі за третє місце закарпатці Пітер Гілладе («Ужгород») та Василь Аксьом («Мукачево») перемогли дует у складі ужгородця Ігоря Сєхіна та киянина Дмитра Бугая.

Завершився турнір змаганнями команд-трійок. Тут тріумфувала міжнародна команда у складі киянина Дмитра Бугая, харків’янина Андрія Каменєва та Міхала Занєвського з Польщі, які у фіналі перемогли трійку з Харкова – Олега Косолапова, Олександра Філатова та Дмитра Нєсмяновича.

11

У грі за третє місце ужгородка Олена Колодій у команді з харків’янами Валентином Лємешевським та Владом Годованцем перемогли команду ужгородців у складі Катерини Броді, Івана Ганусича та Золтана Семсичко.

Всі переможці та призери турніру отримали призи від OneLab, крафтової броварні Yuber та виноробні «Паук». 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com