В Закарпатті відзначили Георгія Кірпу спортивними змаганнями

Минулими вихідними в Закарпатті відбулися традиційні спортивні змагання пам'яті Георгія Кірпи, колишнього міністра транспорту і зв’язку України та Героя України.

В Ужгороді у фоє залізничного вокзалу пройшли змагання зі швидких шахів. Медалі здобули представники Ужгорода. Кращим виявився 18-річний шахіст Мартін Найгебавер, який набрав 7 очок. Друге й третє місця у Віктора Бунди та Юрія Ісака, які набрали по 6,5 очка.

Серед ветеранів кращими стали Володимир Рижонков, Віктор Шталь та Степан Стерчо. В інших номінаціях отримали нагороди школяр Андрій Іжак, залізничник Василь Гуйван, представник «Інваспорту» Михайло Бедь, найстарший учасник 83-річний Василь Паук. Серед дівчат приз отримала Ніколетта Панченко,

76431+-2 (1)

* * *

В Чопі  на стадіоні «Локомотив» пройшов міжнародний турнір з міні-футболу. Окрім українських команд, виступили також дві команди залізничників зі Словаччини і одна – з Угорщини.

Перше місце здобула команда ФК «Експрес» (Київ), друге - "ТЧ–10" (Чоп), третє "ВЧД–10" (Ужгород).

Серед керівників структурних підрозділів переможцем змагань стала команда ДН (Львів), друга «Відродження», третя - ДН (Тернопіль).