Закарпатська біатлоністка стала чемпіонкою України в супер-спринті

Чергова перемога Анастасії Меркушиної

На біатлонному стадіоні курорту Буковель розпочався Чемпіонат України.

Сьогодні відбулися перші старти - супер-спринти.

Уже в кваліфікації представниця Закарпатської федерації біатлону Анастасія Меркушина стала кращою серед жінок.

А щойно закінчилася фінальна гонка і Настя довела свою перевагу. Вона чисто стріляла на перших трьох вогневих рубежах, а от на останньому промахнулася аж чотири рази. Тим не менше, Меркушиній вдалося першою фінішувати. Вона обійшла аж на 25 секунд Валю Семеренко, яка стала срібною призеркою, і на 31 секунду Віту Семеренко, яка фінішувала на третьому місці.

До речі, четверте місце у зовсім юної Олександри Меркушиної, яка є рідною сестрою Насті.

Нагадаємо, що нещодавно Президент Володимир Зеленський нагородив Анастасію Меркушину орденом Княгині Ольги ІІ ступеня.

Таку високу нагороду Настя заслужила  за третє місце у складі жіночої команди України в естафеті на Чемпіонаті Світу.

Нагадаємо також, що наприкінці січня цього року  Настя завоювала срібну медаль на Чемпіонаті Європи з біатлону.

Як ми повідомляли, Настя Меркушина наразі представляє Закарпатську федерацію біатлону, а в жовтні 2020 року вона   переїхала жити до закарпатського міста Хуст, де отримала квартиру в подарунок від мера міста Володимира Кащука.