Закарпатська збірна з бойового самбо привезла з чемпіонату Європи золоті, срібні і бронзові медалі

Вісім золотих, одну срібну та чотири бронзові медалі здобули на чемпіонаті Європи з бойового самбо юні ужгородці. Змагання відбувалися в Затоці на Одещині з 8 до 10 жовтня.

До складу збірної увійшли п’ятеро ужгородців. Всі вони стали призерами, а троє - абсолютними чемпіонами, тому що в усіх трьох вагових категоріях вони взяли золоті медалі. Це 11-12-річні хлопці. Вони є багаторазовими призерами регіональних турнірів та чемпіонатів, призерами України. Цього року їм вдалося завоювати перші та другі місця на Чемпіонаті України та потрапити до збірної України. У загальнокомандному заліку Україна зайняла перше місце. Про це розповів Суспільному тренер Олександр Дорогін.

Тепер хлопці готуються до кубка зі змішаних єдиноборств з бойового самбо, який відбудеться у листопаді у Львові.