• 5

  Державне телебачення таки стане суспільним

  19 березня, Верховна Рада України проголосувала в другому читанні законопроект № 1357 «Про внесення змін до деяких законів України щодо Суспільного телебачення і радіомовлення України», який надає рамковому закону «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» механізм перетворення державних мовників на суспільне мовлення з урахуванням фактичного стану справ.

 • 4

  Як із квітня виплачуватимуть пенсії закарпатцям

  Внесені до 14 "пенсійних" законів зміни передбачають, що у період роботи на зазначених посадах призначені пенсії не виплачуються до звільнення з роботи. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена. Водночас, пенсіонер має право вибору: продовжувати працювати на "спецпосаді" та отримувати заробітну плату, чи звільнитись з посади і отримувати пенсію.

 • 1

  Закарпаття: 79 дітей зазнали насильства у сім’ї

  Упродовж 2014 року на обліку центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перебувало 24444 сім’ї (54412 дітей), що опинилися у складних життєвих обставинах. 

 • 7

  Незареєстрований літак впіймали прикордонники

  16 березня під час спільного відпрацювання оперативної інформації, співробітниками державної служби боротьби з економічною злочинністю Хустського РВ УМВС та прикордонниками відділу прикордонної служби «Велятино»,  було виявлено та затримано  незареєстрований малий  літальний апарат. 

Закарпатських митників затримали на хабарі

Закарпатських митників затримали на хабарі

15 березня прокуратурою Закарпатської області, спільно з співробітниками спецпідрозділу Управління СБУ в Закарпатській області, при отриманні неправомірної вигоди у сумі 9 тис. грн затримано службових осіб митного поста «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС.
13 конфіскованих на кордоні патефонів передадуть в музей

13 конфіскованих на кордоні патефонів передадуть в музей

«13 звукозаписувальних пристроїв – програвачів грампластинок (патефонів) різних торгівельних марок, передається Меморіальному комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни», відповідно до наказу Міністерства культури», – зазначив Анатолій Ципящук, голова комісії з реорганізації, перший заступник начальника Чопської митниці Міндоходів. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com