• IMG_9474

  Розрізняти гранати навчали закарпатців

  Сьогодні в області дещо зменшилася кількість виявлення вибухових пристроїв, але кількість випадків виявлення підозрілих предметів, які можуть бути саморобними вибухівками зросла.

 • Мер Ужгорода Погорєлов -- проти хамства чиновників

  Сьогодні під час ранкової наради з начальниками структурних підрозділів міськвиконкому та керівниками міських установ у місьвиконкомі мер Ужгорода Віктор Погорєлов закликав всіх чиновників мерії не грубити відвідувачам.

 • pist

  Що потрібно знати про 40 днів посту

    У Великий піст найважливіше не "їсти" свого ближнього. Людина не має показувати, що постить, бо це інтимний процес самопізнання й очищення. Тож про те, від чого потрібно відмовитися на найближчі 40 днів, і як зробити це з користю для свого організму і душі - читайте у матеріалі ProZak.

 • В Ужгороді була пожежа біля ТЦ "Токіо"

  В Ужгороді біля одного з будинків по вулиці Заньковецькій поблизу торгового центру "Токіо" сталася пожежа.

За 4 місяці дитячої залізниці може не бути

За 4 місяці дитячої залізниці може не бути

У переліку дитячих залізниць України ужгородської вже немає. Відкрита у 1947 році і єдина вузькоколійна, яка простягається вздовж річки, понад п’ять років безрезультатно чекає свого відновлення. Львівська залізниця, у власності якої вона знаходиться, переадресовує питання занепаду залізниці до міської влади Ужгорода, яка зазначає, що їй не передають право власності на об’єкт.  
Закарпатські виші незаконно розтратили 3 млн. грн

Закарпатські виші незаконно розтратили 3 млн. грн

Протягом минулого року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області під час контрольних заходів, проведених у двох вищих навчальних закладах області та коледжів, які входять у їхню структуру, виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,9 млн грн.
Закарпатці оточені під Дебальцево

Закарпатці оточені під Дебальцево

Кореспондентам сайту Prozak.info надходить скупа інформація від закарпатців, які фактично опинилися в оточенні в Дебальцівському котлі. Хлопці повідомляють, що штурм бойовиків триває безперервно. Під цим тиском доводиться частково здавати позиції. Команди про відхід не надходить.
Чи є у вас мічені гривні з ДНР і ЛНР

Чи є у вас мічені гривні з ДНР і ЛНР

Коли фінансові установи відчули небезпеку на окупованих територіях ЛНР та ДНР, то було вирішено вивозити або знищувати гроші. Згодом банківські установи, які не змогли вивезти з окупованих територій готівкові кошти в повному обсязі, зіпсували їх спеціальною фарбою, що не вичищається
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com