• byudzhetniki

  До чого призведе ліквідація ЖРЕрів в Ужгороді

  Ми повідомляли про рішення Ужгородського міськвиконкому ліквідувати пересувну торгівлю в місті. На цьому ж виконкомі приймалося рішення про ліквідацію ЖРЕРів і проведення конкурсу на обслуговування житлового фонду міста.На нашу електронну адресу прийшов лист за підписом «Народного експерта», який розповідає, як насправді приймалося рішення і до чого це може призвести. Подаємо без скорочень та правок:

 • unnamed (2)

  На Закарпатті - День нацгвардії

  26 березня в державі відзначають День Національної гвардії України.

 • 85353058d4_126668

  Закарпатців все ще народжується більше, ніж помирає

  Управління статистики в Закарпатській області надало нашому виданню останні демографічні дані в області.

 • unnamed (5)

  "Закарпатавтотранс" має продавати пільгові квитки

  В одній із кас автовокзалу матері загиблого АТОвця відмовили в продажу квитка. Вона зателефонувала "губернаору", який приїхав з’ясовувати обставини. 

3,5 тисяч іноземців живе на Закарпатті

3,5 тисяч іноземців живе на Закарпатті

На сьогодні в краї постійно або тимчасово проживає майже 3 з половиною тисячі іноземців. За допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 68 іноземних громадян та 32 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло.
Охоронцям заборонять носити вогнепальну зброю

Охоронцям заборонять носити вогнепальну зброю

"Вогнепальна зброя в громадських місцях дозволена до носіння ТІЛЬКИ для співробітників ДЕРЖАВНИХ силових структур.Ніяка з охоронних приватних структур за законами України не має право на вогнепальну зброю".
Серед закарпатців зросла трудова міграція

Серед закарпатців зросла трудова міграція

Падіння гривні спричинило зростання трудової міграції серед закарпатців. Люди виїжджають, погоджуючись на нелегальний статус і порівняно низьку заробітну плату. Тобто, згідні працювати за такі гроші, за які б раніше не погодилися. Бо зараз і 300 євро на місяць це понад 10 тисяч гривень, які в Україні наразі заробити важко.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com