• 10421569_864154863645723_342832847999728785_n

  В Ужгороді була пожежа біля ТЦ "Токіо"

  В Ужгороді біля одного з будинків по вулиці Заньковецькій поблизу торгового центру "Токіо" сталася пожежа.

 • зализниця-зменш

  За 4 місяці дитячої залізниці може не бути

  У переліку дитячих залізниць України ужгородської вже немає. Відкрита у 1947 році і єдина вузькоколійна, яка простягається вздовж річки, понад п’ять років безрезультатно чекає свого відновлення. Львівська залізниця, у власності якої вона знаходиться, переадресовує питання занепаду залізниці до міської влади Ужгорода, яка зазначає, що їй не передають право власності на об’єкт.  

 • korpus

  Закарпатські виші незаконно розтратили 3 млн. грн

  Протягом минулого року фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області під час контрольних заходів, проведених у двох вищих навчальних закладах області та коледжів, які входять у їхню структуру, виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,9 млн грн.

 • leb1

  Водолази на Закарпатті врятували лебедів

  19 лютого в Ужгороді на Чорних озерах, що біля аеропорту, двоє лебедів потрапили у льодову пастку.

Закарпатці оточені під Дебальцево

Закарпатці оточені під Дебальцево

Кореспондентам сайту Prozak.info надходить скупа інформація від закарпатців, які фактично опинилися в оточенні в Дебальцівському котлі. Хлопці повідомляють, що штурм бойовиків триває безперервно. Під цим тиском доводиться частково здавати позиції. Команди про відхід не надходить.
Чи є у вас мічені гривні з ДНР і ЛНР

Чи є у вас мічені гривні з ДНР і ЛНР

Коли фінансові установи відчули небезпеку на окупованих територіях ЛНР та ДНР, то було вирішено вивозити або знищувати гроші. Згодом банківські установи, які не змогли вивезти з окупованих територій готівкові кошти в повному обсязі, зіпсували їх спеціальною фарбою, що не вичищається
Петьовка вже не проти прав блогерів

Петьовка вже не проти прав блогерів

Народний депутат Василь Петьовка відкликає свій законопроект №2111 про внесення змін до Закону України "Про інформацію". Як ми повідомляли раніше, ще 12 лютого народний депутат України від Закарпаття Василь Петьовка  зареєстрував законопроект №2111, яким обмежуються права інтернет-блогерів. 
Вонігове, чи Вонігово

Вонігове, чи Вонігово

Як повідомили в прес-службі Закарпатської обласної ради, на розгляд сесії облради вноситься проект рішення щодо перейменування населеного пункту Вонігове Тячівського району на село Вонігово.