image

129 "офіційних" наркоманів є на Закарпатті

Сьогодні, за даними УМВС, на обліку є: наркоманів – 129,споживачів – 681, продавців – 298, утримувачів притонів – 86, перевізників – 1, вирощувальників – 51, по зберіганню – 74. 

Про це розповіли заступник начальника УМВС України в Закарпатській області Іван Гецко, в.о. начальника УДАІ УМВС Юрія Вейкая та в.о. начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Олександра Середича у прес-центрі УМВС.

За тиждень на Закарпатті скоєно 269 дорожньо-транспортних пригод, в яких 51 особа загинула та близько 18 отримали тілесні ушкодження. Порівняно з минулим роком стан аварійності в області значно знизився, проте державтоіспекція докладає всіх зусиль, аби цей показник був ще меншим. Відбулися зміни напрямку руху головної дороги біля готелю «Ужгород» через транспортний міст. Виставлено відповідні дорожні знаки і нанесено відповідну розмітку на дорозі. Ці зміни зумовлюються великим потоком транспорту, що заїжджає та в’їжджає в місто, отож тепер рух є покращеним та більш зручним. Протягом двох днів працівники держ інспекції несли на службу цих ділянках, аби попереджувати водіїв, котрі ще не знають про зміни що відбулися.

 

Аліна Галаш, Агнеса Сабелко, студентки відділення журналістики УжНУ для ProZak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com