image

21 велосипед вже вкрали в Ужгороді

 

Протягом тижня правоохоронними органами області було розшукано 9 правопорушників, які переховувалися від органів досудового слідства та 3 зниклі безвісті особи.

Про події минулих 7 діб  розповідав заступник начальника УМВС України в Закарпатській області Іван Гецко. Разом із заступником начальника УМВС до прес-центру було запрошено в.о. начальника УДАІ УМВС Юрія Вейкая та в.о. начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Олександра Середича.

На території області зареєстровано та розслідувано 6 фактів незаконно використаної зброї, а саме вилучено 1 карабін, 43 набої, 1 гранату та 2 саморобні вибухові пристрої. Для прикладу 33 річний житель  Рахівського району, незаконно зберігав у своєму помешканні карабін, набої та вибухівку.

Щодо економічної злочинності, протягом минулого тижня працівниками Управління проти дії злочину в сфері економіки задокументовано 2 факти отримання неправомірної вимоги, а саме : 2000 грн начальником відділу державного архіву Закарпатської області м. Берегове, за сприяння у наданні архівних довідок про місце народження родичів, та 24.06.15 задокументовано факт про отримання неправомірної вимоги в сумі 22 тис. грн., 49-річним жителем м. Ужгорода за вирішення питань вУжгородському міжрайонному  суді, щодо відчуження частки квартири.

Крім того на території області працівниками в службі по боротьбі з торгівлею людьми, задокументовано 3 факти перевезення нелегальних емігрантів, а саме в Мукачеві працівниками міліції було затримано автомобіль Ауді. Водій, житель Ужгородського району перевозив 2-х громадян В'єтнаму без будь-яких документів; та на стаціонарному посту в с. Нижні Ворота, було зафіксовано автомобіль Мерседес, де водій перевозив двох іноземців з яких 3 громадяни Самолійської держави  та один з Афганістану.

Також Іван Гецко повідомив про крадіжку велосипедів. Було зафіксовано 18 крадіжок, 5 з яких відбулися в Ужгороді. Протягом тижня 12-ти особам оголошено підозру про викрадення 21 велосипеда.

 

Аліна Галаш, Агнеса Сабелко, студентки відділення журналістики УжНУ для ProZak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com