image

Аеропорт "Ужгород" відновлює роботу. На нього виділять 57 млн.

Аеропорт "Ужгород" від 3 березня почне знову працювати.

Загалом, уряд України прийняв програму щодо підтримки аеропортів України до 2023 року. У спику з 17 аеропортів є і аеропорт в Ужгороді, на який буде виділено 57 мільйонів гривень. більшість із цих грошей припадає на обласний бюджет.

А сьогодні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що після припинення роботи аеропорту 15 лютого через недостатню безпеку, всі питання вже вирішено і Державіаслужба України відновлює дію сертифікату авіаційної безпеки міжнародного аеропорту «Ужгород».

У повідомленні Закарпатської ОДА зокрема йдеться:

"Таке рішення сьогодні прийняла Комісія щодо сертифікації, реєстрації аеродромів та визначення придатності до експлуатаціє злітно-посадових майданчиків. У вівторок спеціальна комісія на чолі з головою Державіаслужби Едуардом Дьоміним проінспектувала хід усунення грубих порушень у роботі аеропорту, після чого зустрілася з головою ОДА Геннадієм Москалем та головою облради Михайлом Рівісом.
– Роботи в аеропорту ведуться у тому числі й на вихідні, комісія переконалася в цьому, тому повітряне сполучення на Закарпатті фактично відновлене, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Зараз ведуться переговори з авіакомпаніями щодо відновлення рейсів «Ужгород – Київ – Ужгород». Про точну дату першого рейсу повідомимо додатково".  

Про закриття аеропорту "Ужгород" читайте тут.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com