image

Апеляційний суд в Закарпатті не захистив свого колегу-п'яницю

Сьогодні Апеляційний суд в Закарпатській області розглянув апеляцію судді Михайла Ротмістренка щодо позбавлення його водійських прав за водіння автомобіля в нетверезому стані

Суд відмовив Ротмістренку у задоволенні вимог, щодо відміни рішення суду про позбавлення його водійських прав.

 

"ПЕРЕМОГА! Суддя покараний і позбавлений водійських прав, тому що Закон один для всіх, Правосуддю бути!
Апеляційний суд залишив в силі рішення Мукачівського міськрайсуду щодо позбавлення водійських прав ужгородського суддю-неадеквата М.Ротмістренка, відмовивши щойно йому в апеляційній скарзі.

Ця перемога виключно заслуга небайдужої громадськості, колег-правозахисників, принциповій позиції ужгородської патрульної поліції та незаангажованих журналістів, які висвітлювали дану резонансну справу із самого початку. Як наслідок, справедливість і здоровий глузд збережено!

Йдеться про випадок ввечері 9 грудня 2016 р., коли незадекларований позашляховик BMW Х5 ужгородського судді М.Ротмістренка повторно за рік порушив правила дорожнього руху та не зупинився на вимогу поліції. Коли ж його наздогнали на Ужгородщині, він вистрибнув із машини в поле і заявив поліцейським, що не знає, як тут опинився, бо «випив по 50 грам, пішов додому, приляг біля телевізора та й заснув … і оказався отут, машина заведена з боку, а я стою посеред поля»", - написав з цього приводу правозахисник, громадський активіст Віталій Грегор.

Як ми повідомляли, суддя Ужгородського міськрайонного суду Михайло Ротмістренко вперше був   виявлений поліцією п'яним за кермом в середині серпня. Але його колеги із  Мукачівського суду змогли "відмити" суддю-п'яницю, навмисно затягнувши справу. 

Свою чорну справу роблять і закарпатські   наркологи під керівництвом Василя Кручаниці, бо тривалий час "відмазують" чиновників, які попадаються поліції нетверезими за кермом.

Згодом  Ротмістренко потрапив у нову пригоду. Справа набувала розголосу.  Суддя намагався знову затягувати справу, але не виходило.  Суд у Мукачеві таки позбавив суддю водійських прав на півроку. Більше того,  Вища рада правосуддя відкрила провадження стосовно Ротмістренка.

Ротмістренко намагався знайти підставну особу, мовляв, за кермом був не він. І ось до честі суддів апеляційного суду, ця "казка" Ротмістренка не спрацювала.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com