image

Арештовані бійці Правого Сектору по мукачівській справі будуть виправдані

Схоже на те, що у прокуратури не буде достатніх аргументів для суду, щоб тримати під вартою арештованих по мукачівській справі бійців Правого Сектору

У Мукачеві відбулося чергове судове засідання над бійцями Правого Сектору, яких затримали після сумнозвісних подій 11 липня 2014 року у Мукачеві.

Тенденція така, що ті люди, які вважалися постраждалими у цій бійні, категорично заперечують, що їм було нанесено якусь шкоду і вже не мають жодних претензій до "правосеків".

Адвокат чотирьох бійців Правого Сектору, котрих обвинувачують у тероризмі Роман Бухтояров розповів, що на засіданні суду у середу жоден із потерпілих не виказав претензій до обвинувачених, а один узагалі відмовився від статусу "потерпілого".

У суді "потерпілих" було 8 чоловік, серед яких шестеро колишніх "беркутівців". Усі восьмеро потерпілих під час своїх показів заявили, що не мають жодних претензій до  арештованих і не пам’ятають, аби хтось із цих чотирьох у них стріляв. 

Наступне засідання у цій справі відбудеться 30 січня. На ньому допитають ще 10 потерпілих в мукачівській стрілянині і якщо тенденція продовжиться, то суду не залишиться нічого іншого, як виправдати арештантів.

Дивно тільки, звідки взялися поранені та загиблі у тій стрілянині у Мукачеві. Це ж не були самостріли.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com