image

Балога програв Москалю суд у Львові

Львівський апеляційний адміністративний суд став на бік голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля у позові проти припинення фінансування ПТУ за рішенням мера Мукачева Андрія Балоги.

Сьогодні (16.03) Львівський апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Закарпатської облдержадміністрації щодо ухвали Мукачівського міськрайонного суду від 3 лютого цього року. Цією ухвалою адміністративний позов Геннадія Москаля про зобов’язання Мукачівської міськради виконати діюче законодавство й профінансувати три міські профтехучилища було повернуто в ОДА без розгляду.

Прес-служба Закарпатської ОДА повідомляє, що Львівський апеляційний суд своєю ухвалою задовольнив апеляційну заяву Закарпатської ОДА, скасував ухвалу Мукачівського суду від 3 лютого і направив адміністративний позов голови ОДА в той же Мукачівський суд для розгляду по суті в іншому складі суддів.

Геннадій Москаль особисто був присутній на судовому засіданні, тоді як ніхто з представників Мукачівської міськради на розгляд справи не приїхав.
            – Той факт, що ніхто з Мукачівської міськради не приїхав до Львова, красномовно вказує, як у Мукачеві піклуються про дітей та персонал профтехучилищ – тобто ніяк, – коментує рішення суду Г.Москаль. –  Ухвала кишенькового балогівського суду скасована, після цього Мукачівський суд зобов’язаний розглянути справу по суті й примусити міську раду виконати діюче законодавство в частині фінансування профтехосвіти. І зняти цим самим соціальне напруження в Мукачеві, спровоковане некомпетентністю міської влади. Ухвала апеляційного суду остаточна й оскарженню не підлягає.

Як ми повідомляли, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль виступив різко проти рішення влади Мукачева припинити фінансування закладів профтехосвіти і подав до суду на мерію Мукачева.

У свою чергу, влада Мукачева повідомила, що Мукачівський суд відмовив у позові Москаля, бо той... неправильно оформив позовну заяву.

Це лише розізлило голову Закарпатської ОДА і він повідомив, що мукачівського суддю перевірять на відповідність займаній посаді

І ось зараз Львівський апеляційний адмінсуд став таки на користь голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля у цьому протистоянні.

Читайте також:

Про смерть профтехосвіти Закарпаття

Студенти та викладачі ПТУ Мукачева страждають через амбіції Москаля та Балоги

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com