image

Берегівський суд виніс вирок за розповсюдження антиугорських листівок

Берегівський райсуд виніс вирок трьом особам, причетним до поширення антиугорських листівок у травні 2021 року в Берегові. Головний обвинувачений отримав рік умовно, ще двоє заплатять штраф.

Як повідомляє «Судовий репортер», у квітні 2021 року головний обвинувачений побачив у Telegram оголошення про роботу. Пропонувалося виготовити 500 листівок формату «А4» із певним текстом, які в подальшому треба розклеїти в місті Берегово. За це замовник обіцяв 30,2 тис. грн винагороди. Обвинувачений пристав на цю пропозицію і виготовив 20 листівок, макет яких надіслав замовник. Далі головний обвинувачений надрукував листівки і домовився ще з двома чоловіками, що вони їх розклеять.

За скоєне головний виконавець отримав рік умовно, двоє інших заплатять штраф - 10,2 тис. грн.

У вироку Берегівського районного суду вказується, що фігуранти справи – Сергій Гончаров, Іван Левченко та Владислав Ніконович, мешканці Дніпра, Луганська та Горлівки. Один із обвинувачених – військовослужбовець.

Зазначається, що чоловіки приїхали в Берегове у травні, розклеїли листівки на вхідних воротах до будинку секретаря Берегівської міськради, а також парканах інших мешканців вулиці. За це вони отримали кошти на банківську картку.

Замовника так і не знайшли, однак раніше повідомлялося, що листівки у Берегові розклеювали на замовлення російських кураторів.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com