image

Цього року медична довідка для вступу не потрібна

Чимало абітурієнтів та їхніх родичів запитують у приймальної комісії УжНУ про медичну довідку при подачі документів до вишу. 

Відповідальний секретар приймальної комісії Петро Горват черговий раз підтвердив, що цього року довідка абітурієнтам не потрібна, крім тих осіб, які вступають на факультет здоров’я людини. Ще одне доповнення до цьогорічних правил прийому стосується осіб, звільнених з військової служби: вони мають право вступати до вишу без сертифікатів ЗНО. 

«Вступникам на 1-й курс надається час до 18-ї години 1 серпня на виконання умов для зарахування. Згідно зі змінами до правил прийому, можемо приймати тільки копії документів. Оригінали вступник приносить тільки раз – при виконанні умов до зарахування на бюджет чи контракт. Тому до 8 серпня вступники, рекомендовані на держзамовлення, повинні подати оригінали, і до 10 серпня має бути сформовано наказ на зарахування», – пояснив Петро Горват.

Міністерство освіти і науки України припускає, що при такій процедурі з’являться вакантні місця. Якщо вступник не виявляє бажання навчатися у певному виші, хоч копії документів подав, приймальна комісія до 12 серпня має заповнити вакантні місця тими абітурієнтами, які подали оригінали документів із розрахунком на контрактне навчання. Виконання вимог на контрактне навчання – 19 серпня, формування наказів – 17 серпня. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com