image

Через Закарпаття пройде 500-кілометровий угорський благодійний забіг

Забіг почнеться на Закарпатті і пройде через три країни

Як ми повідомляли, рівно рік тому відбувся благодійний 500-кілометровий забіг, який розпочався в Будапешті і закінчився в селі Ратовці Ужгородського району. Саме в Ратовцях тоді було відкрито дитячий реабілітаційний центр, на відкритті якого були і дружини президентів Угорщини та України.

Цього ж разу 21 червня забіг стартує від Верецького перевалу на Закарпатті і фінішує у Будапешті 26 червня. Тим не менше, він також матиме абсолютно благодійний характер. Учасники забігу знову ж таки відвідають Ратовці, де буде відкрито церковну капличку. У рамках акції також лікарі Угорщини обстежать діток, які перебувають у реабілітаційному центрі. 

Потім учасники забігу перетнуть кордон зі Словаччиною у Селменцях і фінішують у Велких Капушанах. З цією акцією у цьому верхньо-угорському словацькому містечку пов’язано урочисте оголошення результатів історично-літературного конкурсу «Наша гордість», організовано в рамках року пам’яті Герцег Гейзи, яке відбудеться 23 червня 2019 р. 

А вже потім учасники забігу вирушать до Будапешта. 

В ході акції, коли запрошені бігуни прибудуть в Угорщину, у декількох угорських містах проводитимуть дні здавання крові. По здоланні 500 кілометрової відстані маршруту 26 червня 2019 р. о 14 год. бігуни фінішують у Центрі дитячого серця Національного Кардіологічного Інституту ім. Готцеген Дьордя, куди забігають разом із дітями, які перенесли трансплантацію серця, серед яких і діти із синдромом Дауна.

Як нам повідомили в Консульстві Угорської Республіки в Ужгороді, акція відбувається під патронатом Дружини Президента Угорщини пані Герцег Анітиа також головного директора Державної служби по забезпеченню крові п. Матушович Андреї, головного директора Національного Кардіологічного Інституту ім. Готцеген Дьордя п. Андрейка Петера. Ініціатором пробігу є Гуї Ангела,  Каритативний бігун – посол Угорщини.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com