image

Чи будуть нові вибори Мукачівської міськради (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль серйозно взявся за процедуру розпуску влади міста Мукачево

Як відомо, найвідоміший закарпатський політик Віктор Балога фактично втратив монополію влади в Закарпатті. Він так і не зміг створити більшість в облраді, а на місцевих виборах переміг лише в Іршаві та Мукачеві.

Однак головний політичний опонент Віктора Балоги голова ОДА Геннадій Москаль вирішив забрати владу у Балоги і в його вотчині -- Мукачеві.

Ще на початку лютого ми розповідали про те, що Геннадій Москаль знайшов зачіпку, через яку має намір покарати Балогу - проблема з фінансуванням ПТУ.

Влада Мукачева, на відміну від влади інших міст, де є ПТУ, відмовилося фінансувати зарплати та стипендії ПТУшників, через що ці вийшли на акції протесту.

У свою чергу Геннадій Москаль подав до суду на владу Мукачева. Щоправда, місцевий суддя вирішив, що Москаль не правильно оформив позовну заяву. Це розілило Москаля і він домігся через Львіський апеляційний господарський суд правди, а також вимагає відсторонення судді, який пошив його в дурні.

І ось зараз Геннадій Москаль звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради та проведення тут нових виборів. Причина – порушення міськрадою законодавства й відмова фінансувати три розташовані в Мукачеві професійно-технічні навчальні заклади, як це передбачено законом «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Якщо зважити на те, що юристи Геннадія Москаля провели доволі клопітку роботу, то наміри в голови Закарпатської ОДА серйозні. Однак процедура щодо остаточного рішення про перевибори ради довготривала і малоймовірна. Тепер своє слово повинен сказати Віктор Балога та його син Андрій, якй є мером Мукачева.

Читайте також: 

Про смерть ПТУ в Закарпатті.

ПТУшники стали заручниками амбіцій Москаля та Балоги.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com