image

Чи стане Москаль послом України в Угорщині

Інформація про те, що нинішній голова Закапрпатської облдержадімінстрації Геннадій Москаль може бути призначений Послом України в Угорщини підтверджується з різних джерел.

Закарпаття Губаль, з чим ми його і вітаємо (буває Вася ). Новим начальником поліції області стане Стефанишин Роман, а Князєв (нинішній начальник обласної Нацполіції – ред.) буде очолювати Поліцію Київської області. Новим прокурором Закарпаття стане прокурор Хустської міжрайонної прокуратури Зовдун С.П. Головою СБУ області стане Базюк Сергій Миколайович. Область віддали під спільне представництво Лунченка та Балоги. Далі буде!», - написав Келемен.

Багато хто сприйняв повідомлення Романа Келемена, як першоквітневий жарт. Однак нашому виданню про намір Геннадія Москаля перейти на посаду Посла України в Угорщини повідомили також прикордонники, які розповіли доволі пікантну історію.

Зі слів джерела в Прикордонній службі, саме Геннадій Москаль свого часу здав контрабандні схеми представникам уряду Угорщини. Після цього почалися масові арешти співробітників прикордонною та митної служб на КПП «Загонь». «Москаль їздив також в Будапешт на переговори з представниками уряду, після чого, як відомо, угорська фракція увійшла в більшість в обласній раді з фракціями Москаля та Ланя. Але тоді ж Москаль мав намір погодити свою кандидатуру на Посла України, однак угорська сторона тоді ще не дала позитивної відповіді», - повідомило нам джерело.

Експерти відмічають, що останнім часом Москаль робить ряд реверансів у бік Угорщини і заробляє бали. Зокрема навіть засудив марш українських націоналістів в Ужгороді і вимагав порушити проти них кримінальну справу за антиугорські вигуки.

Як відомо, Геннадій Москаль досяг пенсійного віку.

Уже тривалий час Україна не призначає Посла України в Угорщині. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com