image

Чи зможе Генпрокуратура поставити на місце неляканих силовиків Тячівського району

Співробітники Генпрокуратури на чолі з самим генпрокурором Юрієм Луценком трясуть підопічних у Тячівському районі

Тячівський район є найбільшим адміністративним районом України. Окрім того, це найбільш корумпований район. Тут шанують начальство і всі прекрасно знають, що з правоохоронцями варто дружити, якщо хочеш мати зиск з будь якого бізнесу. Навіть нелегального.

Пригадайте, як на початку 90-х майже вся Україна пила "дібровську" горілку, їла "дібровські" шоколадки і курила "дібровські" цигарки. Час від часу силовики навідувалися в Діброву, щоб хоч для "галочки" прозвітувати перед громадськістю. Але за кільки годин до "спецоперації" вже всі в селі знали, що зараз будуть "контролери". 

Всі виробники контрафактної продукції щедро ділилися з силовиками, як місцевими, так і з Ужгорода. А часом більш крупні контрафактники були вхожі і в київські кабінети.

Час йшов, будь яка нова влада анонсувала війну з беззаконням, а на Тячівщині все залишалося, як і раніше. тут поліцейське начальство та прокурори всі були "в темі". Вони патронували і контрафактну продукцію, і нелегальні пилорами, і нелегальних лісорубів, і контрабандистів. І поліцейські та прокурори Тячівщини жили не гірше за нелегальних "підприємців". Мали свої лісовози та пилорами, їздили на дорогих машинах і будували розкішні будинки.

Сьогодні на Закарпаття приїхав генпрокурор Юрій Луценко.  Свій візит він почав саме з Тячівщини. Речниця Луценка Лариса Сарган каже, що у генпрокурора претензії до прокурора Тячівщини. Мовляв, навіть у райцентрі купа нелегальних кімнат з ігровими апаратами і про це багато пишуть і скаржаться мешканці, а прокурор не реагує. Висновок - прокурор "кришує" цей бізнес. Наразі силовики провели спецоперацію і викрили 8 нелегальних ігрових кімнат, де було 90 ігрових апаратів! Вже затримано людей, які працюють у цих закладах і вони дають свідчення і про те, чому ж вони так безстрашно працювали і чи не носили прокурору конверти з подякою за недоторканість.

 

У самого прокурора також проведено обшук. І в офісі, і вдома. Можна не сумніватися, що прокурор, як мінімум, позбудеться посади. Але де гарантія, що на його місце прийде хтось чесніший. Хіба на Тячівщині таке можливо?

Василь Поляк для Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com