image

Чому голова ОДА Закарпаття Москаль не виступив на міжнародній конференції в Угорщині

В Угорщині відбулася крупна міжнародна конференція з питань міжнародного співробітництва, на якій повинен був виступити і голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Але не виступив.

Вчора в історичному палаці Л'Гюльє-Кобург, розташованому в угорському містечку Еделень відбулася крупна конференція за участі представників чотирьох держав, які є партнерами Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020. Зокрема, з угорського боку - Соболч-Сотмар-Берег  Боршод-Абауй-Земплен області, зі словацького - Кошицький та Пряшівський самоврядні краї, з румунського – повіти Марамуреш  Сату-Маре та  Сучава.

Важливість цієї конференції в тому, що фактично тут обговорювалися проблеми, на які можна вибити багатомільйонні європейські гранти.

Одним із перших на конференції повинен був виступити голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Його виступ був у програмі конференції.

20030902_1368282789952807_1522091788_n

Москаль дійсно був присутній на конференції, але чомусь не виступив. Замість нього виступав заступник голови Закарпатської облради Йожеф Борто. Якось традиційно, як це роблять і всі наші чиновники, Борто говорив про туристичний потенціал Закарпаття, хоча так і не пояснив, чим в Закарпатті кращі умови для інвестування в туристичний бізнес, ніж, приміром, в Румунії чи Словаччині, де природа нічим не гірша, а влада надає максимального сприяння розвитку туризму, що приносить значний зиск регіонам.

Говорив Йожеф Борто і про екологічні проблеми краю, зокрема, Солотвинський солерудник. Одним словом, з виступів наших чиновників можна зробити висновки, що ми хочемо претендувати на європейські гранти, які будуть торкатися туризму та екології, але, здебільшого, це буде стосуватися якихось інформаційних туристичних матеріалів та сміттєпереробних заводів. На більші ідеї ми поки не здатні.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com