image

Чому мер Ужгорода хвалиться тим, що міняє кам'яну бруківку на екологічно шкідливу

Влада Ужгорода блюзнірськи хвалиться тим, що міняє бруківку на тротуарах. Ставить цементну замітсь натуральної кам'яної

Мер Ужгорода Богдан Андріїв похвалився тим, що проконтролював, як по вулиці Капушанській міняють тротуарну бруківку. Каже, що від обласної лікарні до площі Петефі буде поставлено 1100 квадратних метрів нової бруківки. Щось подібне робиться і в інших місцях Ужгорода.

Так от, активісти вже звернули увагу, що ремонтники знімають добротні крупні кам'яні бордюри, а подеколи кам'яну бруківку і ставлять екологічно шкідливі цементні бруківку та бордюри. Мені, як екологу та патріоту міста, соромно за такі дії влади. Безумовно, що така масова заміна юбруківки робиться не без "відкатів". Подібне свого часу було в Мукачеві, коли примітивною цементною бруківкою обклали все місто. Гроші на це йшли з міського бюджету. Місто очолював Балога і фірма з виготовлення бруківки також була його.

Андріїв зніме хороший "відкат" з цієї бруківки, але гірше те, що цей львівський селянин просто не думає про те, що він робить з містом. Навіть його його колишній соратник по Партії регіонів Олександр Ледида при реконструкці площі Народної попри великі затрати виклав площу якісною кам'яною бруківкою, а Андріїву на це начхати.

Більше того, Prozak повідомляв про те, як влада Андріїва хоче провести реконструкцю площі Петефі. Зверніть увагу на те, що влада хоче сквер на площі обкласти цементною кольоровою бруківкою. Меру навіть в голову не може прийти, що в історичній частині міста не повинна бути така бруківка, бо вона годиться хіба що в двір доморощеним місцевим хапугам-казнокрадам, які поняття не мають про архітектурний смак та історичну ауру.

 

zzzz_article_image620x375

Я закликаю всіх активістів Ужгорода звернутися в правоохоронні органи, на предмет розслідування, куди поділася кам'яна бруківка та бардюри і як проводився тендер на встановлення цементної бруківки, хто його виграв і на яку суму ця біда обійдеться платникам податків.

Генріх Розман, еколог

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com