image

Чому мерія воює з ПриватБанком через пандус для інвалідів

Це схоже на абсолютне блюзнірство 

Одне з відділень ПриватБанку на площі Петефі в Ужгороді вирішило встановити пандус для зручності входу до банку людей з інвалідністю та мам з дитячими візочками. Цілком цивілізована практика, яка заслуговує на похвалу.

Але влада міста вирішила провчити банк. У мерії зобов'язали банк демонтувати пандус. Причина - встановлення пандусу не було погоджене "з усіма інстанціями". 

Тобто, у мерії пішли проти здорового глузду. Більше жодних проблем в місті немає і найбільшим злочином перед громадянами влада міста вважає встановлення пандусу для людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з дитячими візочками. Все решта у нас в центральній міста в порядку. Тобто, мерії начхати на незаконні реконструкції будинків у центральній частині міста, начхати на зруйнований будинок Фунданича, начхати на засилля абсурдної реклами та білбордів, начхати на примітивні сіті-лайти на Волошина, а от пандус ПриватБанку є тим, що псує вид міста. 

Все просто. Поруч будівля Ексимбанку, яку купив мер. На площі Петефі вже повирубували дерева перед цим банком, щоб не затуляли банк. А тут ще й під боком конкурент. Потрібно покарати. 

Блюзнірство примітивного мера не має меж. Андріїв навіть не задумується над тим, що вже зовсім скоро його з Ужгорода гнатимуть копняками. 

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com