image

Чому силовики заблокували мерію Ужгорода

Співробітники силових структур проводять обшуки у кабінетах керівників Ужгорода

Інформація про те, що співробітники СБУ проводять обшуки у кабінетах мера Ужгорода Богдана Андріїва та його заступника Іштвана Цапа стала певною сенсацією, бо чомусь вважалося, що мер у фаворі у влади. Адже Андріїв йшов у владу від "Відродження", яка наразі настільки сильна, що може собі дозволити маніпулювати головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем, бо без "Відродження" в облраді Блок Порошенка не може створити більшість.

Сам Богдан Андріїв вдає, що нічого не знає про причини обшуку. Пішли чутки, що мова йде про хабар розміром 45 тисяч гривень. Офіційно вже повідомляється про хабар у 20 тисяч за вирішення земельних питань.

"Попередньо встановлено, що неправомірну вигоду посадовці міськради отримували за сприяння у позитивному вирішенні «земельних питань», які виносилися на сесію Ужгородської міської ради, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Наразі затримано посередника під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис.грн. У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.3 ст. 368 КК України - одержання неправомірної вигоди службовою особою, на підставі ухвали слідчого-судді на даний час тривають обшуки у приміщенні Ужгородської міської ради, а також житлових приміщеннях окремих співробітників Ужгородської міської ради".

 Але нам стало відомо, що на керівництво міста є інша кримінальна бомба.

Мова йде про корупцію під час ремонту доріг, на що було виділено понад 300 млн. грн. У місті дійсно багато ремонтували дороги, але мова йде про реальні витрати на ці дороги. Нам стало відомо, що реальні витрати наполовину менші. Різниця вже була "відмита". Справа на контролі НАБУ. У схемі відмивання коштів помічені дуже відомі особистості, тому варто чекати сенсаційного оприлюднення кримінальних подробиць. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com