image

Чому свалявський псевдоактивіст називає себе президентом

Тема псевдоактивістів на Закарпатті ще не закрита

Деякі закарпатські ЗМІ підняли тему діяльності псевдоактивістів на Закарпатті і ця тема стала популярною. Люди розуміють, що на постреволюційній хвилі в краї розвинувся рух громадських активістів. Однак так сталося, що до цього руху причепилося чимало відвертих шахраїв. Більше того,  активістами себе почали називати ті колишні пройдисвіти від влади, проти яких нормальні громадські активісти виступали і вимагали їхньої люстрації.

Саме через це рух громадських активістів був скомпрометований. Тому ми продовжуємо публікувати матеріали, які виводять на чисту воду тих «діячів», які ховають свої проблеми із законом, вдаючи із себе громадських активістів.

Про провокації псевдоактивістів ми вже писали. Також подавали матеріали своїх колег.

Читайте також: Закарпатський псевдоактивізм з партійним нахилом

І ось зараз до нас звернувся Євген Чорней зі Свалявщини, який очолює ГО «Самооборона Сольва» і він розповів про так звану громадську діяльність Івана Годі. Нас відразу насторожило те, що Іван Годя називає себе не інакше, як Президент захисту лісів Свалявщини. Це не просто амбіції, а нездорові амбіції.

Ми шукали матеріали по цьому персонажу і зрештою дійшли висновку, що його боротьба направлена не так на захист лісів, як на війну проти нинішнього керівництва Свалявського лісогосподарства. Тобто, це те саме, що коїться у багатьох районах Закарпаття, коли деякі люди називають себе громадськими активістами і ведуть боротьбу не за щось, а проти когось. І це виключно особисті інтереси. І майже у всіх випадках ті так звані «активісти» були на керівних посадах, а зараз намагаються скомпрометувати своїх наступників. Це і є яскравий приклад псевдоактивізму.

Так от, як виявилося, той таки Іван Годя, який проявляє свою активність у боротьбі проти нинішнього керівництва Свалявського лісогосподарства, не такий вже й чистий. Правоохоронці при бажанні могли б легко розкопати справи про переправку нелегалів чи незаконні вирубки псевдо активістом, але наразі займаються іншими справами. Як виявилося, Годя ще й погрожує фізичною розправою тим, хто з ним не згідний, як це він робив проти цього ж Євгена Чорнея, або поширює наклепи проти депутата Миколи Сацика, за що той вже подав цивільний позов до суду.

А нещодавно Іван Годя ще й попався п’яним за кермом і суд присудив йому понад 10 тисяч гривень штрафу. І замість того, щоб змиритися зі своєю виною, він навпаки кидається на інших з погрозами та претензіями. Власне, про це вже робив сюжет телеканал М-Студіо.

 

На Свалявщині вже знають, що зуб у Івані Годі до нинішнього керівника Свалявського лісогосподарства через те, що той не дає Годі займатися «чорними справами». Така собі помста. У Годі майже немає прихильників, бо багато хто знає його вдачу. Ну хіба що брати Роман та Василь.

Але до Романа, який є головою сільради Дусина, також повинні виникнути запитання. Нехай би прокуратура перевірила, чи є нормальним, що постачання продуктів у місцеві дитячий садок та школу тендер виграє керівник села.

А що стосується Василя, то правоохоронці повинні перевірити, яким чином викопуються родючі грунти і перепродаються як глина, а у ями засипається сміття і чи не причетний до цього саме Василь Годя.

Одним словом, щоб вивести громадянський рух з-під удару критики, потрібно розібратися з псевдо активістами і просто показати, що їхнє афішування боротьби за довкілля чи збереження лісів, насправді є лише ширмою для своїх нечистих діянь, або бажанням помсти. Інакше на громадському русі можна ставити хрест.

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com