image

Чому в Ужгороді пам'ятник жертвам голодомору ставлять в чеському кварталі

В Ужгороді закінчуються підготовчі роботи по встановленню пам'ятника жертвам голодомору

Репліка нашого читача.

"24 листопада ми будемо згадувати жертв голодомору. Сталінський голодомор став геноцидом проти українського народу. Дехто каже, що голодомору не було в Закарпатті і ставити пам'ятник жертвам голодомору не є доцільним. Відразу зауважу, що це хибна думка. Такі пам'ятники стоять не лише по всій Україні, але й в інших державах. Це була біда світового масштабу і є засторогою людству.

Однак хочу зауважити, що влада Ужгорода (чи області) обрала не зовсім вдале місце для встановлення цього пам'ятника. Мені особисто не зрозуміло, чому його встановлюють в чеському кварталі Галагов. Це історична туристична частина міста. Зазвичай, у Європі в таких місцях ставлять пам'ятники історичним персонам, або просто креативні та веселі пам'ятники, які можуть бути цікаві туристам для фотографування. 

Було б набагато доцільніше встановити пам'ятник жертвам голодомору у тій частині міста, де живе багато ужгородців, щоб той пам'ятник нагадував про страшну біду, яку зазнали свого часу мешканці Сходу та Півдня України".

Федір Готра

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com