image

Депутати фракцій Блоку Балоги та Батьківщини у Мукачівській міськраді - за збільшення тарифів на водопостачання

Сьогодні відбулася сесія Мукачівської міськради

Депутати прийняли звернення до президента Зеленського щодо необхідності збільшення лімітів електроенергії для Закарпаття, але в той же час не захотіли підтримати звернення щодо відміни різкого росту тарифів на водопостачання та водовідведення.

Як ми повідомляля, Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав.

Депутати Мукачівської міської ради від п’яти фракцій - ПП «Слуга народу», «Рідне Закарпаття», КМКС, «За Майбутнє» та «Європейська солідарність» на сьогоднішній позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування рішення виконкому, яким більше ніж у два рази збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Було оголошено заяву депутатів, у якій акцентувалася увага на тому, що попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

У скрутних умовах, під час постійних відключень електроенергії збільшувати вартість тарифів за комунальні послуги є зайвим кроком. 

Забезпечити ефективну роботу підприємства Водоканалу та компенсувати збитки за період війни, є реальна можливість за рахунок коштів з місцевого бюджету громади.

Подбати про добробут населення та забезпечити помірні тарифи на комунальні послуги вкрай важливо! - йшося у колективній заяві депутатів.

«За» проголосували 19 депутатів. Для  скасування рішення виконавчого комітету та повернення доступних тарифів на вказані послуги не вистачило всього лише 1-го голосу. 

Проти повернення доступних для населення тарифів на водопостачання та водовідведення були депутати фракцій Блоку Балоги та Батьківщини.

Депутати цих фракцій просто не взяли участь у голосуванні.

водопостачання

Таким чином, депутати від фракції мера міста та їхні союзники від партії Юлії Тимошенко вважають за нормальне підняти ціни на водопостачання та водовідведення для мукачівців відразу на 100%.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com