image

Детективно-шлагбаумна війна на одній із вулиць Ужгорода

Репліка про протистояння між владою Ужгорода та мешканцями невеличкої вулиці від нашого читача

Хочу написати кілька слів про незрозуміле на перший погляд протистояння влади міста з мешканцями вулиці чи то Драгоманова, чи то взагалі без назви. Одним словом, вулиця, яка з'єднує Слов'янську набережну з вулицею Володимирською між будівлею "Чоп-Трейдингу" та підприємством "Гроклін-Карпати".

На цій вуличці є з десяток доволі гарних будинків. Мешканці цих будинків, щоб уникнути зайвого руху автомобілів, перекрили вулицю шлагбаумом.

І так було вже роками. Але раптом міська влада вирішила, що шлагбаум на вулиці встановлений незаконно. Одного дня прийшли якісь робітники і шлагбаум демонтували. Мешканці вулиці обурилися і встановили інший шлагбаум. Ще міцніший. Тоді влада винесла рішення знести і цей шлагбаум. Коли було демонтовано і другий шлагбаум, то мешканці вулиці встановили бетонні брили. Не допомогло, брили також демонтували. Тоді мешканці вулиці просто вирили в кінці вулиці рівчак.

І тут виникає питання: чому влада так активно бореться з перекриттям саме цієї, такої маленької і, здавалося б, не стратегічної вулиці. Адже по всьому місту десятки вулиць перекриті бетонними брилами та шлагбаумами. Мешканці багатьох вулиць також самовільно втсновлюють "лежачих поліцейських". 

Відповідь дуже проста. Ця вуличка з'єднує Слов'янську набережну з кінцем вулиці Володимирської, де наразі добудовують багатоквартирні будинки. Це ті будинки, які побудовані впритул до стадіону "Автомобіліст", який належить... меру Ужгорода Богдану Андріїву. Під приводом реставрації стадіону Андріїв прихопив і пристадіонні ділянки для будівництва багатоповерхівок. І тепер з цих будинків до Слов'янської набережної дуже зручно проїжджати саме по цій маленькій вулиці, мешканці якої намагаються протистояти владі.

І тепер зрозуміло, чому владі міста так принципово боротися з перешкодами саме по цій вулиці. А інші шлагбауми владу не цікавлять.

Роман Пилипів, Ужгород

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com