image

Директор коледжу не лише брав хабарі, але й схиляв студентів до "інтиму в неприродній спосіб"

Затриманий за хабар директор Хустського медичного коледжу схиляв студенток до "інтиму в неприродній спосіб"

Видання "Трибуна" оприлюднило протокол досудового слідства прокуратури щодо затримання на хабарі директора Хустського медичного коледжу.

У протоколі зазначено, що директор коледжу вимагав хабар 1000 доларів від дівчини за зарахування в коледж на факультет "сестринська справа". Поліція затримала директора під час отримання хабара. 

Згодом директор-хабарник скаржився на погане здоров'я і був у Хустській клінічній лікарні.

Прокуратура вилучила купу документів, провела слідство і виявила, що хабарництво у коледжі мало системний характер.

"Таким чином, органом досудового розслідування, Яким Я.С. обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину, який відноситься до категорії тяжких і за який йому може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Прокуратура доводить , що при застосуванні запобіжного заходу слід врахувати те, що Яким Я.С діяв усупереч інтересам служби, розробив і реалізував злочинний план отримання неправомірної вигоди в навчальному закладі зі студентів під час навчання та вступі в навчальний заклад , поєднаний з обмеженням конституційного права студентів на освіту, вимагав від студентки неправомірну вигоду поставив її таким чином у безвихідне становище, підірвав авторитет навчальних закладів регіону серед населення, похитнув довіру громадян до гарантій держави в забезпеченні основоположних прав і свобод людини. Намагався вступити з заявником у інтимні відносини всупереч її волі та робив психологійчний тиск на заявника щоб схилити її до інтимних відносин в неприродний спосіб. Такі дії підозрюваного Яким Я.С. є аморальними і підривають авторитет освітнього закладу ", - йдеться в протоколі досудового слідства.

"Сліідством встановлено , що злочинні дії Яким Я.С. носили системний характер і в коло осіб входили інші члени приймальної комісії , а саме секретар комісії Тюшка М.М. , яка вела облік студентів , які мали вступити до навчального закладу всупереч правилам прийому .
Всі ці злочинні дії підтвердженні і виявленні в ході обшуків в приміщенні, яке займає приймальна комісія Закарпатського базового державного медичного коледжу", - повідомляє "Трибуна" з посиланням на протокол досудового слідства. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com