image

Для чого меру Ужгорода земля біля міського кладовища

Заплановане чергове підвищення тарифів на пасажирські перевезення, водопостачання і водовідведення – це лише невелика видима частина того айсберга, який насувається на Ужгород.

Більш серйозну небезпеку місту і його мешканцям несе критичний стан міського кладовища: майже не залишилося місць для поховань. При цьому слово «майже» вже можна не використовувати: залишки місць вже розподілені/розписані/заброньовані.

Можемо використовувати менше води, можемо більше ходити пішки, але, на жаль, не можемо жити вічно. Втрата близьких і рідних – це вже нестерпне випробування для членів сім’ї. А тому проблеми із похованнями – знущання з людей, їх почуттів і горя.

Не помічати проблему, не говорити про неї – був дієвий варіант останні шість років, але зараз проблема перетворилася на катастрофу.

Чому влада зволікає з вирішенням цього питання? Відповідь очевидна - місце на кладовищі скоро буде коштувати не менше, ніж ділянка під будівництво. До речі, є інформація, що міський голова наперед прорахував цю «тему» і придбав за копійки поруч велику ділянку землі.

Оскільки кладовище на приватній землі бути не може, то найближчим часом буде дано старт такій схемі:

1. Приватна ділянка передається місту (піарники нарадили меру, що так він отримає вдячність і голоси ужгородців за вирішення проблеми з кладовищем, хоча сам до цього колапсу і довів. Причому за задумом, чим до більшої точки кипіння ця проблема дійде – тим більшим рятівником в очах людей буде керманич міста.

2. Через те, що земельна ділянка в рази менша за діюче кладовище і її вистачить максимум до наступних виборів (більше йому і не треба), то вартість «вирішення» місця на кладовищі буде тільки зростати в ціні, а тому кожна вкладена в придбання землі гривня – принесе 1000 гривень «навару».

Як бачимо Остап Євстахович, як і Остап Ібрагімович вміє робити бізнес навіть з повітря і в кожній проблемі бачить користь. Більше проблем створиш ужгородцям – більше грошей збереш на нерухомість у Відні.

P.S. Не менший колапс чекає і на міське сміттєзвалище, розташоване поруч з кладовищем, але це вже зовсім інша історія.

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com