image

Для запуску авіарейсу з Ужгорода в Київ закарпатська облрада виділить 2 млн. грн

Сьогодні відбулося засідання 15-ї сесії облради.

Голова Михайло Рівіс повідомив, що з нагоди Дня матері звання «Мати-героїня» присвоєно 49 жінкам. Також повідомив, що головою Закарпатського окружного адмінсуду обрано Сергія Рейті.

Учора відбулася зустріч з представниками авіакомпанії «Мотор Січ» щодо відновлення прямих авіарейсів з аеропорту «Ужгород» за маршрутом: Ужгород – Київ – Ужгород. Сьогодні було узгоджено питання щодо механізму фінансової підтримки авіарейсу у зручний для потенційних пасажирів час і збільшення періодичності виконання польотів. Депутати доручили Михайлу Рівісу від імені облради за погодженням із постійною профільною комісією укладати та підписувати договори, повʼязані із покращенням умов функціонування ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород». Для підтримки прямих авіарейсів за маршрутом: Ужгород – Київ – Ужгород, депутати проголосували за виділення з обласного бюджету 2 млн грн.

Головуючий запросив колег на українсько-словацький День добросусідства 18 травня, де узгоджуватимется Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю між Закарпаттям і Кошицьким самоврядним краєм на період з травня 2019 по травень 2020 року та Програма спільних дій.

Більше про засідання 15-ї сесії на сайті Облради.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com