image

Фірма російського олігарха ще до тендеру почала ремонт дороги на Закарпатті

Фірма ШБУ 77 вже приступила до ремонту дороги Н-09 «Мукачево – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бірка – Львів у межах Закарпаття

Уряд виділив Службі автомобільних доріг Закарпаття на ремонт цієї дороги майже пів мільярда гривень. Тендер повинен відбутися лише завтра, але ремонт вже почався. Вже знімають верхній шар старого асфальту. При цьому веде ремонт фірма ШБУ -77. Дивно, що у цій фірмі впевнені в тому, що переможуть в конкурсі.

До речі, ця фірма вже вигравала тендери, зокрема, наприкінці 2017 року на ремонт дороги до двох КПП (понад 200 млн. грн.). У червні минулого року ця фірма виграла тендер на суму понад 600 млн. грн. на ремонт дороги від Виноградова до Великої Копані. 

При цьому, часто до тендеру не допускали деяких конкурентів цієї компанії.

У 2016 році уже був проведений тендер на ремонт 150 кілометрів дороги Н-09 у Закарпатській області. Договір був заключений із ТОВ «ПБС», яке запропонувало найнижчу ціну. Але Служба автомобільних доріг у Закарпатській області свідомо розірвала з підрядником договір і організувала три нові тендери. Причому, тепер вартість ремонту здорожчала на 40%. У всіх трьох нових тендерах бере участь «ШБУ-77», пише Ангеліна Ткачук в групі УЖГОРОД на Фейсбук. 

До речі, прослідковано зв'язок цієї компанії з відомим російським олігархом Олегом Дерипаскою.

Фірма «ШБУ-77» із Броварів на Київщині вперше виграла торги. Засновником є Андрій Білоус із смт. Велика Димерка, а директором – Дмитро Соловйов.

Білоус керує ТОВ «Бітунова Україна» австрійської компанії «Бау Холдінг Бетайлігунс АГ» («Bau Holding Beteiligungs AG») та москвички Таміли Свірідової.

Також він значиться підписантом ТОВ «САТ Україна»  австрійської фірми «Штрабаг СЕ» («Strabag SE»).

Авсрійська  «Strabag SE» є головною компанією однойменного концерну, куди входить «Bau Holding Beteiligungs AG». Згідно річного  звіту за 2016 рік, чверть акцій «Strabag SE» належала кіпрській фірмі  «Rasperia Trading Ltd» із групи  «Базовий Елемент» російського олігарха Олега Дерипаски. У липні 2017 року прес-служба концерну  повідомляла, що Дерипаска та інші ключові акціонери не планують виходити з компанії.

Звідки така любов закарпатської влади саме до цієї фірми - невідомо. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com