image

Генерал Русин пропонує створити батальйон самооборони Закарпаття, щоб оберігати закарпатців від "правосеків"

Колишній начальник УМВС в Закарпатській області генерал Віктор Русин виступив з критикою в бік правоохоронців, які не можуть захистити закарпатців від дебошів бойовиків Правого Сектору і запропонував створити батальйон самооборони Закарпаття.

Про це Віктор русин написав у соцмережах.

"На жаль, в нашому рідному Закарпатті знову мали місце розбірки за участю активістів Правого сектору і знову в період туристичного відпочинку.

Як і 11 липня 2015 року так і зараз в січні події з ПС мають дві точки зору людей. Я розумію, що є прихильники ПС як явні так і скриті,що підтримують дії правосеків, так є і противники.

Хочу сказати свою особисту думку по цим подіям. Якщо ми хочемо нашу державу рівняти на державу Сомалі, то ми до неї і дійдемо. Якщо ми йдемо до європейських держав, то керівництво держави повинно прийняти політичне жорстке рішення про роззброєння всіх незаконних збройних формувань.

Це повинно бути прийнято на засіданні РНБО і виконуватись всіма силовими структурами.

Всім активістам, які хочуть продовжувати ходити із зброєю запропонувати підрозділи в правоохоронних органах, або армії. А хто не згідний, тим дати місяць на добровільну здачу зброї, хто не здав -- притягнення до кримінальної відповідальності.

Коли лунають заяви ПС про створення нових батальйонів і ніхто на це в державі не реагує, то таких випадків буде в кожній області щонеділі.

Січневі події в Закарпатті не губернатор Москаль повинен коментувати, це не його рівень, а прес-служба обласної поліції.
Якщо правоохоронні органи не в змозі захистити людей від "безпредєла" озброєних банд, то думаю, що скоро необхідно буде створити батальйон самооборони Закарпаття, який і буде займатись захистом та безпекою жителів і гостей в області.

Ні в одні цивілізованій державі світу не має не законних збройних формувань,другими словами там це просто називають банди", -- написав Русин.

 Як відомо, Віктор Русин з березня 2010 року до грудня 2012 року був начальником УМВС в Закарпатській області.

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

Нині він є депутатом Закарпатської облради від Опозиційного Блоку.

Читайте також: Генерал Русин хизується привітанням від Могильова

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com