Географічне зазначення продукції відкриє для закарпатських виробників широкі можливості
<p>Географічне зазначення відкриває для локальних виробників широкі можливості: вихід на нові ринки, зростання доданої вартості, збереження традицій, промоцію бренду тощо.&nbsp;Такий знак наноситься на продукт, засвідчуючи його високу якість та закріплення за певною територією,&nbsp;повідомляє заступник голови Закарпатської ОВА&nbsp;<b>Василь Іванчо</b>.</p>
Про досвід міжнародних партнерів, розвиток сільських територій Закарпаття, підтримку малих виробників харчових продуктів, зміцнення асоціацій і важливість реєстрації географічного зазначення спілкувалися сьогодні з представниками проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства».
Приємно, що наш регіон вже має конкретні результати і напрацювання в цьому напрямку: в грудні 2019 року завдяки одній з ініціатив Євросоюзу ми першими в Україні зареєстрували географічне зазначення гуцульської бриндзі. А зараз такий процес триває і щодо наших вин та меду.
Це важлива ініціатива для Закарпаття, тож продовжуємо співпрацювати з партнерами, підтримувати місцевих виробників, розвивати сільське господарство, покращувати інвестиційний та економічний потенціал регіону.