image

Голова ОДА Москаль зірвався на матюки через "тарифного революціонера" (ВІДЕО)

Так званий громадський активіст, який вже тривалий час опікується торговим наметом з політичною агітацією перед будівлею Закарпатської ОДА, Іван Данацко таки змусив голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля заматюкатися.

Іван Данацко вкотре навідався в кабінет Москаля і ще привів з собою пенсіонерів. Скоріше за все, Геннадій Москаль не був налаштований на чергове вислуховування перлів Данацка про "нестерпні тарифи" і зірвався на матюки. При цьому, Москаль не виганяв "групу Данацка", а навпаки запросив їх сісти в його кабінеті і працювати замість нього.

Як відомо, Іван Данацко вже давно організував перед будівлею ОДА на площі Народна так званий "Тарифний Майдан", який насправді не підтримується населенням. Можливо, все через те, що Данацко так і не пояснив, чому люди повинні йому довіряти і йти за ним. 

Проігнорований населенням Данацко намагається приєднуватися до акцій, які організовують інші громадські активісти і на цьому будувати власний піар. Окрім того, Іван Данацко у різний спосіб намагається привернути увагу до своєї персони. Наприклад, після того, як його маленький торговий намет здуло вітром, Данацко побачив у цьому мало не теракт і всесвітню змову. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com