image

Головним митником Закарпаття призначено Ігоря Безсмертного

У зв’язку з відрядженням начальника Закарпатської митниці Олександра Румянцева, згідно з наказом Державної митної служби України, з 6 грудня виконувачем обов’язки начальника Закарпатської митниці призначено Ігоря Безсмертного.

Безсмртний народився в 1965 році в Києві.

У 1990 році закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості, у 2005-му – інститут дистанційного навчання Національного педагогічного університету ім.Драгоманова за спеціальністю правознавство, і в 2009 році – отримав магістра за спеціальністю міжнародна економіка після навчання в Українському державному інституті фінансів.

У митній системі – з 1992 року, починаючи з інспектора Київської митниці. А з 2006 року – на керівних посадах Західної регіональної митниці (куди входили і Чопська, Виноградівська та Ужгородська  митниці), згодом – Київської обласної, Ужгородської митниці, Київської міжрегіональної, Львівської та Дніпропетровської митниць.

До призначення на Закарпатську митницю Ігор Безсмертний працював начальником управління митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Хмельницької митниці.

Радник митної служби І рангу.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com