image

Хто підпалив автівку заступнику мера Ужгорода

Проблема з підпалами автомобілів в Закарпатті не нова. Палять часто. Інколи міліція розповідає про само підпали з корисливою метою. Інколи це – помста конкурентів та політичних опонентів.

І ось сьогодні поблизу Ужгорода в Сторожниці о 5-й ранку стався черговий підпал. Цього разу підпалили «Хонду» заступниці мера Ужгорода Ользі Травіній.

Сама Травіна розповідає ЗМІ, що на автомобіль кинули каністру з пальним і підпалювачів навіть помітили.

Наразі автівка на території міліції, і правоохоронці встановлюють осіб причетних до підпалу.

Звичайно ж, виникає питання, хто міг «замовити» Травіну? Якщо простежити її біографію і найближчу діяльність, то причин для помсти доволі мало. У 1994-1998 рр. Травіна працювала заступником директора з адміністративно-організаційної роботи ТОВ «Каслекс». Підприємство, яке на Краснодонців розливало горілку і пережило кілька скандалів, аж поки в 2012 році не було закрите.

У 2001-2002 роках Травіна працювала заступником начальника управління по туризму та курортах Закарпатської обласної державної адміністрації. Із 2002-го по 2003-й рік — завідуюча відділом з питань розвитку туризму Ужгородської міської ради, у 2004-2006 рр. — завідуюча відділом у справах сім`ї та молоді Ужгородської міської ради.

З 2006-го по  2010-й рік була приватним підприємцем, а з 2011 року — начальник відділу інвестицій, інновацій та розвитку Ужгородської міської ради.

Член партії Віктора Балоги Єдиний Центр з 2010 року.

В Закарпатті відомі випадки підпалів автомобілів колишнім членам Єдиного Центру, однак Травіну «колишньою» назвати важко.

Ще одна зачіпка причини підпалу може бути через скандальний проект з реконструкції ужгородського» «Совиного Гнізда». Як ми повідомляли, на цей проект було виділено майже мільйон євро європейського гранту. Куратором проекту був соратник Балоги (голова Єдиного Центру в Ужгороді) і його колишній «смотрящий» в Ужгородській міськраді. Згодом проектом опікувалася саме Травіна, як начальник відділу інвестицій та інновацій.

Досі не відомо, куди подівся мільйон євро, бо проект по реконструкції «Совиного гнізда» так і не розпочався.

Наразі правоохоронці шукають підпалювачів і, можливо, скоро стане відомо, хто побажав зла заступниці мера Ужгорода.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com