image

Хто в Ужгороді наказав зігнати діток з кульками на Театральну

Дитяче свято в Ужгороді відбулося за старими совковими традиціями

Сьогодні відзначали День дитини. І якщо логічно було б, щоб в цей день діти могли вільно відпочивати, влада Ужгорода видала совкову директиву: дітки із усіх садочків міста повинні були прийти на площу Театральну з жовто-блакитними кульками, які потім потрібно було одночасно запустити в небо.

Більше того, ця примітивна совкова директива передбачала, що батьки самі повинні були купувати ці кульки, а не отримати їх від меценатів, або ж від тої ж таки влади. Жоден з керівників дитячих дошкільних закладів міста не міг перечити такій команді з мерії. На закупівлю жовтих та синіх повітряних кульок йшли гроші з батьківських фондів, які могли б пригодитися на інші більш корисні речі, ніж на те, щоб придбати "гумові вироби" в патріотичних кольорах, які потім потрібно просто випустити в небо.

В "нездоровому" патріотичному запалі ніхто і не думав про те, що ці сотні кульок потім осядуть на землю і будуть просто нищити екологію. Як і ніхто навіть не поцікавився над тим, що в Європейському Союзі ще в 2011 році гумові повітряні кульки заборонені взагалі.

Якщо у влади не вистачає креативу, а потрібно провести дитяче свято, то просто дайте діткам відпочити, віддайте їм площу Театральну для ігор, а не змушуйте їх тинятися з кульками, або ще гірше: стояти на сцені і видавати в простір заучені в тяжкій муштрі віршики та пісеньки. Вибийте вже нарешті із себе совок, примітивні чиновники з патріотичним перегибом. 

Роман Пелех для Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com