image

Киянин виманив у пенсіонерок 450 тис грн "за звільнення сина"

Справу скеровано Прокуратурою до суду.

25-річний житель Києва, разом з іншими особами, які ще встановлюються, виманював у довірливих пенсіонерів гроші. Він їм телефонував як родич, який втрапив у халепу, і просив велику суму коштів.

Так, 79-річній ужгородці зателефонував «онук». Він розповів, що перебуває в лікарні після ДТП, його батько на операції, потім передав трубку, так званому «правоохоронцю», який переконував жінку, що за 5000 дол "вирішить питання" про не притягнення її сина до кримінальної відповідальності. Налякана пенсіонерка, віддала всі заощадження, які мала вдома – 1170 дол США та 3 000 грн.

Майже за аналогічною схемою, злочинці виманили кошти у іншої 80-річної ужгородки. Спочатку вона віддала 5000 дол «правоохоронцю», а через деякий час ще 5500 доларів США, 4000 євро, 6000 гривень, але вже іншій особі, яка назвалася «адвокатом» сина і кошти були необхідні, начебто на відшкодування вартості автівки потерпілого в ДТП.

У обох випадках, гроші забирали "кур'єри", а вже потім, дізнавшись, що їх діти в жодні пригоди не потрапляли, пенсіонерки звертались до правоохоронців.

Загалом, шахраї виманили у жінок суму еквівалентну 450 тис грн.

Підозрюваний затриманий та за клопотанням процесуального прокурора утримується в Закарпатській УВП №9.

Наразі, обвинувальний акт стосовно шахрая направлено до суду. За скоєне, йому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі, - повідомляє прес-служба Прокуратури.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com