image

Кому піднімуть зарплату з 1 вересня

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк пообіцяв підвищення соціальних стандартів вже з 1 вересня. Про це він сказав під час щотижневого відеозвернення "10 хвилин з прем'єр-міністром", яке цього разу присвячене зарплатам та пенсії.

За словами Яценюка, протягом 9 місяців уряд України робить все, щоб стабілізувати ситуацію в Україні: розпочали перемовини з кредиторами щодо реструктуризації, міністр фінансів Наталія Яресько добилася значних результатів, що дає можливість Україні формувати "подушку економічної стійкості". Яценюк вкотре відзначив, що у світі всі, окрім Росії, підтримали реструктуризацію, - пише РБК-Україна

Також Яценюк повідомив, що разом з Президентом вирішили, що необхідно підвищити соціальні стандарти, зазначивши, що зарплати для українців будуть підвищені вже з 1 вересня. Мінімальна заробітна плата складатиме 1 378 грн.

Яценюк повідомив, що до Парламенту вноситься законопроект, який передбачає збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян, зокрема для близько 3 мільйонів працівників бюджетної сфери.

Зокрема, вчителям без категорії буде додано 470 грн, з категорією - 605 грн, сімейному лікарю - 453 грн, медсестрі - 304 грн, працівникам соціальної сфери - 304 грн, бібліотекару - 348 грн. Що стосується стипендій, для студентів вузі I-III категорії передбачено підвищення на 112 грн, I-IV категорії - 95 грн. Одинокі матері отримають 350-727 грн. Люди з особливими потребами додатково отримають від 100 до 200 гривень.

Підвищення виплат стосується і 7,5 млн пенсіонерів. Так, мінімальна пенсія, за словами Яценюка, складатиме 1 074 грн.

Також він пообіцяв, що уряд буде працювати над новою реформованою системою оплати праці працівників.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com