image

Лабораторно підтвердили два випадки штаму Дельта у закарпатців, які повернулися з Росії

Цю інформацію підтвердив головний лікар обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк:

«Мова йде про родину, яка повернулися на Закарпаття із Росії. Це родина, яка приїхала в область із Санкт-Петербургу до родичів. Чоловік раніше перехворів на «Дельта» штам в Росії, а от його дружина вже хворіла тут і два тижні провела в реанімації інфекційної лікарні. Крім того із такими ж симптомами в лікарню потрапили і батьки цього закарпатця. Найімовірніше вона заразилась від чоловіка, а його батьки вже від нього. Дуже важко проходило лікування. Саме тому ми направили їхні аналізи на Київ, а вже звідти їх направили на дослідження в Європейську лабораторію, де сьогодні підтвердили наявність у наших пацієнтів штаму "Дельта", - сказав він.

Він додав, що наразі пацієнтки, про яких йде мова, уже виписані з лікарні та знаходяться вдома. Підтвердження прийшло по 2-х пацієнтах. Це батьки чоловіка, що приїхав із Санкт-Петербургу.

"Ми запідозрили у них саме штам "Дельта" через важкий перебіг хвороби, який у людей такого віку протікає зазвичай легше, а тут молода жінка два тижні провела у реанімації! Ну й додало впевненості те, що вони повернулися із Росії, де зараз повно штаму "Дельта". І зразу батьки її чоловіка із такими ж симптомами до нас потрапили» - зазначив Поляк.

Біоматеріали для дослідження штаму надали надали ще 24 червня, але результати отримали тільки зараз, повідомив Віталій Глагола.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com