image

Лікаря і викладача за хабар можуть не посадити

У більшості випадків хабарництва фіксують факт отримання, а факт вимагання необхідно задокументувати. Тому міра покарання залежить від того, як задокументують ці факти, а також від громадян - як вони будуть звертатися про факт вимагання неправомірної вигоди. Хабарника можуть затримати протягом кількох годин. 

За допомогою правоохоронців треба звертатися одразу після факту вимагання неправомірної вигоди, а не тоді, як хабаря вже дали, зазначив під час прес-конференції начальник Управління протидії злочинності у сфері економіки підполковник міліції  Михайло Банк. Сьогодні від відповідав на запитання журналістів у прес-центрі управління внутрішніх справ Закарпатської області.

За минулий тиждень співробітниками управління  задокументовано факт отримання неправомірної вигоди в сумі 6000 гривень головним лікарем Вишківської сімейної медицини Хустського району за надання в оренду приміщення. Також задокументовано факт вимагання та отримання одним з викладачів УжНУ неправомірної вигоди в сумі 2500 гривень від студентів за успішне складання повторних заліків, які останні повинні були перераховувати на особисту картку «ПриватБанку» викладача.

Якщо отримання чи вимагання хабаря зняти на смартфон, то слідство може не брати це відео  до уваги. Але якщо розповсюдити інформацію на сайтах, то будуть враховувати доказ, зазначив Михайло Банк.

Про вимагання неправомірної вигоди щодо вступу до вишів звернень наразі не було. Якщо ж такі факти будуть, про них просять повідомляти на гарячу лінію міліції за телефоном 067 2000 102. Повідомлення стосуються фактів корупції, вимагання хабарів,  роботи ігрового бізнесу та інших злочинів у сфері економіки.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com