image

Маленького хлопчика, який загубився на Іршавщині, знайшли живим, але його госпіталізували

Хлопчика шукали понад 100 чоловік

Як ми повідомляли, вчора на Іршавщині в селі Ільниця загубився 5-річний хлопчик.

Батьки були на полі і хлопчик попросився додому, щоб попити води. Батьки відразу і не звернули уваги, що хлопчик не повертався на поле і думали, що він залишився вдома. Згодом, коли батьки повернулися додому, то помітили, що малого Назарчика немає. 

Спочатку шукали його самі і питали сусідів, чи хтось не бачив малого. Лише близько десятої години вечора вони повідомили про зникнення хлопчика до поліції та рятувальників.

Хлопця шукали понад сто чоловік, серед яких і 30 рятувальників. Було залучено спецтехніку. Але близько першої години ночі пошуки припинили. Складність у пошуках була ще через те, що Назарчик був німим і не міг відгукнутися.

Сьогодні зі світанком пошуки поновилися. І лише за півтора кілометра від місця зникнення одна із місцевих мешканок побачила хлопчика на своєму полі, який лежав на землі. Малий був знесилений і наляканий. Очевидці розповідають, що його сильно покусали комари.

Малого Назарчика відразу ж оглянули медики і було вирішено профілактично його відвезти до лікарні. На щастя, небезпеки для його життя немає. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com