image

Маму одинадцятирічної дівчини, яка народила від вітчима, хочуть позбавити батьківських прав

Ми повідомляли, що 18 грудня  народила 11-річна дівчина з Берегово, яка завагітніла від свого 46-річного вітчима і назвала новонародженого на честь розбещувача-педофіла.

Як повідомляє Суспільне, неповнолітню породіллю разом з сином поселять до обласного соціального центру матері та дитини у Перечині.

За словами начальниці служби в справах дітей Берегівської міської ради Олександрії Садварі, маму одинадцятирічної жительки села Гать планують позбавити батьківських прав. Орган опіки вже направив позов до суду: "У мами двоє дітей: сімнадцятирічна та одинадцятирічна дівчина. Остання перебуває на обліку як така, що проживає у складних життєвих обставинах".

Одинадцятирічна мама наразі знаходиться вдома, її син — у дитячій обласній лікарні. "Ми попросили, щоб нас попередили про виписку хлопчика з лікарні за два дні до виписки. Тому що ми плануємо облаштувати одинадцятирічну матір і її малолітнього до центру матері та дитини у Перечині", — розповіла начальниця служби в справах дітей Берегівської міської ради.

Батько новонародженої дитини під цілодобовим домашнім арештом. За фактом сексуальних дій щодо особи, яка не досягла 14-річного віку, у поліції Херсонської області відкрили кримінальне провадження. За скоєне підозрюваному загрожує 10-15 років позбавлення волі.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com