image

Масове отруєння дітей в школі в Нижньому Селищі і політика

Масове отруєння школярів у Нижньому Селищі може мати політичні наслідки

У середу й четвер (22 – 23.03) у Хустську районну лікарню були доставлені 13 школярів та вагітна вчителька із загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с.Нижнє Селище (Хустський район). Хворі потрапили на лікування з блювотою, підвищеною температурою та розладами кишківника. Із 13 госпіталізованих дітей семеро – учні 1-го класу, п’ятеро – 4-го класу і один – шостого. Стан дітей при поступленні – середньої важкості, станом на 14.00 четверга медикам вдалося стабілізувати й покращити здоров’я пацієнтів.

Найгірше те, що саме Нижнє Селище є опальним до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, який не дав цьому селу створити об'єднану територіальну громаду. Все через те, що саме тут живе і має бізнес колишній голова ОДА Василь Губаль, який є креатурою ненависного Москалю Віктора Балоги і депутатом облради від Єдиного Центру.

І ось зараз у Геннадія Москаля появилася чудова і цілком логічна нагода покарати "неслухняних". "Я доручив департаменту охорони здоров’я, департаменту освіти ОДА, а також Головному управлінню Національної поліції в області в найкоротші терміни провести всебічну перевірку школи й притягнути її керівництво до суворої відповідальності. Винні будуть покарані, незважаючи навіть на те, що школу очолює дружина колишнього голови ОДА Василя Губаля. Перед законом усі рівні – розводити «Африку в центрі Європи» й сподіватися, що це зійде з рук через політичний дах я не дозволю!", - злісно заявив Геннадій Москаль. 

Можна не сумніватися, що Москаль буде особисто стежити за ходом перевірки і домагатися звільнення директора школи. 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com