image

Мер Мукачева відповів на намір Москаля розігнати владу міста

Мер Мукачева Андрій Балога відповів на намір голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля розпустити Мукачівську міськраду

"Мукачево, яке багатьма вважається одним з найкращих міст західного регіону, стоїть кістою в горлі політичним лузерам та бандитам, які представляють владу на Закарпатті.

Вони хочуть бачити наше місто занедбаним та відсталим. Щоб в бюджеті громади не було за що підтримувати малозабезпечених, лікувати хворих, піклуватися про літніх людей і допомагати нашим захисникам, які повертаються з фронту.

Вони хочуть, щоб в Мукачеві не ремонтували дороги, не розвивали соціальну інфраструктуру, не створювали зон відпочинку і взагалі відкинути нас в розвитку на багато років.

Чому так? Відповідь дуже проста: успішне Мукачево – це загроза для них особисто і для їхньої влади. Вони звикли нічого не робити і грабувати державу, відволікаючи увагу людей скандалами та війнами з вітряками.

Зрозуміло, що коли контрабанда процвітає, а наші ліси вирубуються, найбільш вигідна модель поведінки – створити собі ворога. І це не бандити, не контрабандисти, не чорні лісоруби, а команда людей, яка хоче, щоб міста Закарпаття були не гіршими, ніж містечка сусідньої Угорщини та Словаччини.

Це основна і єдина причина постійних нападок на Мукачево з боку очільників кримінально-політичного клану, який, я переконаний, тимчасово захопив владу шляхом підкупу, маніпуляцій та погроз.

Хочу нагадати, що в історії міста вже були спроби зламати громаду через коліна. Ті події стали початком Помаранчевої революції. Але, за іронією долі, основні автори сценарію зразка 2004-го року сьогодні знову при владі і наше місто знову не дає їм спокою.

Зі свого боку відповідально заявляю: ми не ті, хто піддається тиску і шантажу. Ми захищатимемо місцеве самоврядування та інтереси Мукачева до кінця. Якщо влада хоче повторити сценарій 2004-го року, то ми готові до будь-яких варіантів розвитку подій. Питання лише в тому, чи не боїться чинна влада повторити «успіхи» своїх попередників.

Впевнений, те, як Мукачево відстоює свої інтереси, стане прикладом для інших громад України, які не хочуть танцювати під дудку призначених чиновників", – написав Андрій Балога у соцмережах.

Як ми повідомляли, Геннадій Москаль звернувся до Верховної Ради з проханням розпустити Мукачівську міськраду через припинення фінансування зарплат та стипендій ПТУшникам.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com